Národní divadlo Praha

Sezóna 2018/2019 

La Baydare - Solor La Fille mal gardée - Colas  Serenade - Elegy boy Vertigo - sólový duet Le Sacre de Printemps - Boy solo The Little Mermaid - The King The Nutcracker - The Nutcracker

Mosty času - Bella Figura / Petit Mort

Swan lake - Pronc Siegfried

Kafka/Proces - Advokát


Sezóna 2017/2018 

La Baydare - Solor La Fille mal gardée - Colas Snow Queen - Kay Serenade - Elegy boy Vertigo - sólový duet Le Sacre de Printemps - Boy solo The Little Mermaid - The King The Nutcracker - The Nutcracker


Bayerisches Staatsballett - Mnichov

Sezóna 2016/2017

Giselle - Wilfriede In the Night - 2. sólový duet Sinfonie in C - 4. věta / demi-sólový pár Bajadéra - The Golden Idol

Sezóna 2015/2016

Oněgin - Lensky Dáma s Kaméliemi - Des Grieux / Gaston Rieux In the Night - 1. sólový duet Sinfonie in C - 4. věta solový pár Korzár - Konrád / Ali Illusionenwie Schwanensee - Graf Alexander / Quadrille – Španělský tanec Bajadéra - The Golden Idol / Grand Pas Choreartium - 2.sólista The Passenger - tančí Raymonda - Grand Pas Once Upon and Ever After - Extra Solo Man Paquita - Pas de Trois Birthday Offering - tančí

Sezóna 2014/2015

Oněgin - Lensky Les Biches/Laně - Atlet Šeherezáda - Sklave Dáma s Kaméliemi - Gaston Rieux /Milovník Manon Lescau, Once Upon and Ever After - Extra Solo Man Sen noci Svatojánský - Voják, Lieblingself Romeo a Julie - Merkucio Paquita - Pas de Trois

Sezóna 2013/2014

Louskáček - Pas de Huite, Pas de Quatre Goldberg Variations - 1. Pas de Trois Choreartium - 2. solo Man The Unitxt - tančí sólo Svěcení jara - tančí


Balet Národního divadla - Praha

Labutí jezero - Princ Siegfried Labutí jezero (ve verzi Státní Opery) - Princ Siegfried Šípková Růženka - Princ Desiré ( nominace Ceny Thálie 2012 ) Louskáček - Princ Louskáček Zlatovláska - Jiřík Amerikana III - Themes and Variations - Principal Couple Empty Title - tančí sólo Baletománie - Čajkovského Pas de Deux /Konrád (Korzár Pas de Deux) Čarodějův učeň - Toník ( širší nominace Ceny Thálie 2013 )


Divadlo J.K.Tyla Plzeň

Labutí jezero - Princ Siegfried ( nominace Ceny Thálie 2016 )


Malta Art Events

Romeo a Julie - Romeo


Divadlo Hybernia (sólista)

Labutí jezero - Princ Siegfried, Rotbart


Národní divadlo Moravskozlezské - Ostrava (host-sólista)

Šípková Růženka - Princ Desiré


Taneční konzervatoř Hl.m.Prahy

Šípková Růženka - Princ Desiré, Modrý pták Laurencia - Frondozo Suite en Blanc / Suita v Bílém - Mazurka, L'Adagio