Lekce Baletu 2020/2021

Skupinové

Lekce Baletu pro Děti a Dospělé :

Lekce pro Děti / věk 7+ / 75min / od 16:00h

( U dětských lekcí je nutná znalost cviků u tyče ! )

Lekce pro Dospělé / věk 15+ / 60min / od 17:30h

Max. 10 účasníků !

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pravidelné

Lekce Baletu pro Dospělé a Děti 13+ :

Tyto lekce jsou pravidelně každý pátek od 18:30h ( Termíny v závorce nemohu garantovat z důvodů divadelních představení... ale mohou nastat změny.). 10 lekcí v termínech leden-červen jsou stabilní, celková cena je tedy 4990 Kč všechny další lekce včetně skupinových jen za 499 Kč/lekci. Pokud se nemůžete lekce zúčastnit, omluvte se prosím max. 24h před začátkem lekce.

Plánuji otevřít od Října 2020 podle Koronavirové situace.

Na Adamovi obdivuji jeho nadšení a zápal pro balet. Je milý, laskavý, trpělivý a také shovívavý k chybám svých studentů, pro které jsou jeho hodiny možností odpočinku a místem, kde mohou – stejně jako já – zapomenout na starosti všedního dne. Neméně důležitou roli hraje fakt, že Adamovy hodiny jsou také příležitostí, jak si bez stresu splnit sen být baletkou, tedy alespoň na chvíli. Adam se věnuje všem bez rozdílu stupně pokročilosti a nezapomíná ani na zpětnou vazbu. Jeho lekce bych doporučila těm, kteří se chtějí přenést do jiného světa, pracovat na sobě a zlepšovat se podle svých možností a schopností.

Eliška HulcováPřekladatelka

Proč Lekce Baletu ?

Již od roku 2017 se snažím předávat své zkušenosti s Baletem, který dělám od svých čtyř let. Proto jsem se rozhodl pořádat Lekce Baletu pro děti a dospělé. Mnoho lidí se mě ptá,  jestli jsou lekce jen pro profesionály... A rozhodně to není pravidlo. Proto bych chtěl pozvat všechny ty, kteří se obávají toho, že balet nikdy nedělali a nemají takové zkušenosti. Tři roky jsem pořádal Lekce Baletu, ale z časových důvodů jen jednou měsíčně a to vždy v sobotu. Začal jsem s dětmi 7-12 let. Později jsem chtěl ukázat i rodičům, co balet přináší. A tak jsem začal dělat lekce i pro dospělé. Od sezóny 2019/2020 jsem pro velký zájem otevřel Pravidelné Lekce Baletu pro Dospělé 13+.

KDE SE LEKCE KONAJÍ ?

S velkým poděkováním můžeme v sezóně 2019/2020 využívat prostory : 

FIRST INTERNATIONAL BALLET SCHOOL

ADRESA:
LILIOVÁ 4
112 30 PRAHA 1

Soukromá Lekce Baletu
1990 Kč
1499 Kč
jednorázově
Individuální přístup
60 min
Baletní Seminář
3990 Kč
2490 Kč
Jedorázově
Intenzivní seminář
4 hodin / víkend