Zvu vás na:

LEKCE BALETU DOMA

REGISTRACE ZDARMA
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Proč se registrovat ?


 

  • Na zadaný email vám zašlu odkaz na aktuální Online Lekce.
  • Kapacita je omezena na 10 účastníků.
  • Pomocí e-mailu budete mít aktuální informace o nových termínech.
REGISTRACE ZDARMA

Reference


 

Moc Vám děkujeme. Cvičila jen dcera Emma, původně jsem si to chtěla zkusit s ní,ale nestíhala jsem. Emm již nějakou dobu tančí a líbilo se jí to 🙂 Moc děkuji za tuto možnost.

Eva a Emma Benecovi

Dobrý den, Dnešní Lekci Baletu jsem si moc užila. Doma se snažím cvičit, ale i tak je lepší, když mě má i kdo opravit. Například dnes jsem si uvědomila, že bych si měla dávat častěji pozor na lokty. Baví mě, když na konci hodiny trochu posilujeme nebo děláme různé cviky na zpevnění těla.

Andrea Šrámková

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za včerejší baletní Webinář. Byla to pro mě po dlouhé době "živá" lekce baletu, protože mám dvě děti a nemám pravidelné hlídání, a ještě ke všemu nejsem z Prahy. Na hodiny baletu se tedy dostanu v lepším případě jednou za rok někam na "Open-Class", pokud jsme zrovna v Praze a babička a dědeček mohou hlídat. Tentokrát jsem jim pustila ve vedlejším pokoji Krtečka a hodinu a čtvrt v pohodě vydržely;+)

Kristýna Housková

Dobrý den, Lekce Baletu Doma byly skvělé, cvičilo se mi dobře. Byl trochu tmavý obraz, občas jsem neviděla zadání cviků. Slyšet vás bylo dobře. Cvičení se židlí bylo vtipné. Už se těším na další lekci. Děkuji.

Nikola Budaiová

 

Co si připravit ?


 

MOBIL - TABLET - POČÍTAČ

Stáhněte si: Zoom.us

1X ŽIDLE nebo BALETNÍ TYČ

PROSTOR 2x2 metry

 

Co budeme dělat ?


 

BALETNÍ BJÓGA

Správné zahřátí je základ.

CVIČENÍ U ŽIDLE

Uvidíte, že nejen u tyče se dá dělat Demi-Plié

VOLNOST

Je tolik možností jak vypracovat Balanc nebo Port De Bras.

BALETNÍ BPILATES

Zpevněný střed těla je velmi důležitý pro Balet.

 

Webináře povede:

Adam zvonař
Adam zvonař
1. Sólista Baletu Národního divadla v Praze

Adam Zvonař se narodil v Plzni (1989). Již od čtyř let navštěvoval baletní školu při divadle J.K.Tyla v Plzni pod vedením Bohumily Mejcharové a v jedenácti letech nastoupil na Taneční konzervatoř hl. m. Prahy. Již na škole tančil převážně sólové role např. Prince v Šípkové Růžence v choreografii Jaroslava Slavického.


 

REGISTRACE ZDARMA

Upozornění

Na všechny lekce, které probíhají on-line, prosím zvažte svojí zdravotní kondici a mějte na paměti, že za své zdraví zodpovídáte sami. Za případné úrazy nebo zdravotní komplikace neneseme žádnou zodpovědnost.