NOURISH THE CHILDREN® 

VÝJIMEČNÝ KONCEPT PODPORY

1. KROK

Vysoce výživné VitaMeal se vyrábí v nasmlouvaných závodech v Malawi, Číně a Spojených státech.

2. KROK

Zákazníci si mohou VitaMeal koupit a tím podpořit:

1 balení = Jídlo pro 1 dítě na měsíc ( 30 porcí)

3. KROK

Společnost Nu Skin usnadňuje proces darování prostřednictvím nezávislých charitativních organizací.

4. KROK

Nezávislé charitativní organizace přepravují a distribuují darované VitaMeal podvyživeným dětem.

Proč Nourish the Children?

S iniciativou Nourish the Children víte, co za vaše peníze pořídíte - výživné jídlo VitaMeal. Víte, jak bude vaše VitaMeal použito - k výživě potřebného dítěte.

Víte, že k vašim darům budou přidány další odpovídající dary, programy vzdělávání a prevence onemocnění. A víte, že tvoříte rozdíl tím, že každý den dostane výživné jídlo víc než 120 000 dětí v zemích po celém světě.

VitaMeal je vysoce výživný pokrm odborně vyvinutý vědci společnosti Pharmanex® a světově renomovanými specialisty s cílem vyhovět potřebám podvyživených dětí.

Prospěšné potravinové složky VitaMeal poskytují správné množství kalorií, bílkovin, tuků a cukrů, které podvyživené děti potřebují k řádnému růstu a vývoji.  VitaMeal je obohaceno o 25 důležitých vitamínů a minerálů ve vysoce účinném množství, aby pomohlo vyrovnávat jakékoli nedostatky ve výživě a podpořilo zdravý růst a vývoj.  

Každé balení VitaMeal obsahuje 30 dětských porcí.

VitaMeal se vyrábí v Malawi, malé africké zemi, která trpěla hrozným hladem a chudobou, a bylo navrženo speciálně tak, aby vyhovovalo kulturním zvyklostem a místní zemědělské produkci.  

Nový závod Madalitso VitaMeal v Malawi vytváří ekonomický rozvoj pomocí více než 400 pracovních míst v zemědělství a ve výrobě a umožňuje jednodušší distribuci potravin dvěma milionům sirotků v Malawi.

Díky Vašemu příspěvku se může změnit život mnoha dětí – dětí, které nečekaly, že vůbec budou mít co jíst.

VÝSLEDEK = VÍCE NEŽ 130 000 DĚTÍ KAŽDÝ DEN DOSTÁVÁ VÝŽIVNOU STRAVU, ČÍMŽ SE DOSTÁVAJÍ Z KOLOBĚHU PODVÝŽIVY A SPRÁVNĚ SE VYVÍJEJÍ.

I když samotný VitaMeal má veliký vliv na životy dětí, tyto dary mají ještě daleko větší dosah. Vytvářejí možnosti k zlepšení života prostřednictvím vzdělávání, práce a výchovy k soběstačnosti.

Jak dostat děti do škol

Dary v podobě VitaMeal jsou v podstatě rozdělovány prostřednictvím školních programů, protože rodiče žijící v chudobě, budou své děti častěji posílat do školy, kde dostanou jídlo zdarma spíš, než aby je drželi doma kvůli práci. To platí zejména pro dívky: Světová banka zjistila, že „pro dosažení cílů rozvoje neexistuje efektivnější investice než do vzdělávání dívek“.

Zajištění konzistentního dárcovství

Nourish the Children®, jako sociální podnikatelská iniciativa, usnadňuje konzistentní a rostoucí dárcovství jídla nabízením motivační pobídky k nákupu, darování a propagování VitaMeal. Provize je zahrnuta v ceně jídla a umožňuje distributorům Brand Affiliate investovat svůj čas a prostředky k tomu, aby povzbudili ostatní k připojení se k boji proti podvýživě. Váš dar VitaMeal je dále rozšířen díky odpovídajícímu korporátnímu programu společnosti Nu Skin®.

Budování ekonomické příležitosti

Továrny na výrobu VitaMeal v Malawi a v pevninské Číně snižují náklady na dopravu a posilují místní ekonomiky.

Přispění k soběstačnosti

Některé výtěžky z nákupů VitaMeal jsou poskytnuty nadaci Nu Skin Force for Good Foundation® k financování zemědělského vzdělávání ve vesnici Mtalimanja v Malawi. Zvýšená zemědělská produkce by jednoho dne mohla zmírnit potřebu potravinové pomoci v Malawi.

Výzva

Podle Světového potravinového programu:

  • špatná výživa způsobuje téměř polovinu (45 %) úmrtí u dětí do pěti let - 3,1 milionu dětí ročně.
  • 66 milionů dětí školního věku chodí do vyučování o hladu. Jen v Africe samotné je to 23 milionů.

Vzhledem k tomu, že každoročně umírají miliony dětí v souvislosti s podvýživou, je zřejmé, že stávající humanitární snahy k řešení tohoto naléhavého globálního problému nejsou dostatečné.

Řešení

Iniciativa Nourish the Children je řešením společnosti Nu Skin, jak poskytnout stálý a rostoucí přísun výživného jídla nejpotřebnějším dětem na celém světě. To umožňuje lídrům prodeje a zákazníkům společnosti Nu Skin průběžně přispívat k řešení kritické humanitární potřeby. Používáním podnikatelských zásad a tím, že lze za nákup VitaMeal získat provize, jde o program, který je s největší pravděpodobností udržitelný. Mnoho úsilí o pomoc je poskytováno jednorázově nebo prostřednictvím smluv uzavřených na dobu určitou, zatímco iniciativa Nourish the Children stanovila rámec pro udržení konzistentní úrovně stravy na udržitelném základu, a to od roku 2002.